Firma telecomunicati

Firma telecomunicati

Postby Marcel Didea » Tue Jan 22, 2008 1:03 am

Buna seara as dori si eu sa stiu pt a infinta o firma cu domeniu telecomunicati cu doi asociati romani cat mar costa tot !!!!
Marcel Didea

Firma telecomunicatii

Postby avocatjalba » Tue Jan 22, 2008 1:18 am

Stimate Domn Marcel Didea,

Pretul este de 830 lei plus 200 lei capitalul social minim ( bani pe care ii depuneti la banca sau CEC si raman in contul firmei d-voastra ) pentru infiintarea unei societati (SRL) cu unul sau doi asociati de nationalitate romana. Durata este de 3- 4 zile de la depunerea actelor la Registrul Comertului . In acest pret sunt incluse toate taxele de la Registrul comertului, redactarea si atestarea Actului Constitutiv a declaratiilor de asociat si administrator, completarea cererilor privind infiintarea societatii, intocmirea si depunerea dosarului la Registrul Comertului, consultanta necesara privind infiintarea societatii precum si onorariul avocatului.

In acest pret nu este inclusa taxa pentru cazierul fiscal 30 lei ( ne putem ocupa noi de acest cazier ) si taxa pentru specimen de semnatura care se da in fata notarului, aproximativ 20 lei.
De retinut este faptul ca pentru sediu social va este necesar un contract de inchiriere sau de comodat;

Pentru mai multe amanunte si o eventuala programare sunati-ne la unul din telefoanele 321.65.12, 0723.666.816, 0744.300.828 sau scrieti-ne la pagina CONTACT de pe situl nostru www.infiintarisocietati.ro sau pe mail la office@infiintarisocietati.ro;

Cu stima Av.Jalba Mihai Narciss
www.infiintarisocietati.ro
avocatjalba
Site Admin

Location: Bucuresti, Telefoane contact : 021 321 65 12 , 0723 666 816, 0744 300 828

Return to Cum infiintez o firma ?